RVCU1206FT30M0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RVCU1206FT30M0 |
Popis | RES, HV, 1206, 30 MOHM, 1%, 0.33 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 30 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RVCU1206FT30M0 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový |
Mfr | Teplotní koeficient 100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,120" D x 0,063" Š (3,05mm x 1,60mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |