RVCU1206FT2M00
Číslo produktu DigiKey
738-RVCU1206FT2M00TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RVCU1206FT2M00CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RVCU1206FT2M00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RVCU1206FT2M00
Popis
RES, HV, 1206, 2 MOHM, 1%, 0.33W
Podrobný popis
2 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie
Modely EDA/CAD
RVCU1206FT2M00 Modely
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,063" Š (3,05mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)