RTAN1206BKE47R0
Číslo produktu DigiKey
RTAN1206BKE47R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
RTAN1206BKE47R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
RTAN1206BKE47R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTAN1206BKE47R0
Popis
RES 47 OHM 0.1% 2/5W 1206
Podrobný popis
47 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RTAN1206BKE47R0 Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,063" Š (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)