RTAN0805BKE750R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale Thin Film
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 2 192
Katalogový list
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale Thin Film
Similar
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 54
750 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
RTAN Series
RTAN0805BKE750R
Číslo produktu DigiKey
RTAN0805BKE750RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RTAN0805BKE750RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RTAN0805BKE750RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTAN0805BKE750R
Popis
RES 750 OHM 0.1% 1/5W 0805
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RTAN0805BKE750R Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)