RPCQ2512JT820R
Číslo produktu DigiKey
738-RPCQ2512JT820RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RPCQ2512JT820RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RPCQ2512JT820RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RPCQ2512JT820R
Popis
RES, PULSE, 2512, 820 OHM, 5%, 4
Podrobný popis
820 Ohms ±5% 4W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
RPCQ2512JT820R Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,248" D x 0,126" Š (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)