RPCQ2512JT330R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RPCQ2512JT330R |
Popis | RES, PULSE, 2512, 330 OHM, 5%, 4 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 Ohms ±5% 4W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RPCQ2512JT330R Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům |
Mfr | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 2512 (6332 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,248" D x 0,126" Š (6,30mm x 3,20mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,035" (0,90mm) |