RPCQ1206JT33R0
Číslo produktu DigiKey
738-RPCQ1206JT33R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RPCQ1206JT33R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RPCQ1206JT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RPCQ1206JT33R0
Popis
RES, PULSE, 1206, 33 OHM, 5%, 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 Ohms ±5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RPCQ1206JT33R0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,063" Š (3,05mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)