RPCQ1206JT2R20 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RPCQ1206JT2R20 |
Popis | RES, PULSE, 1206, 2.2 OHM, 5%, 1 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.2 Ohms ±5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RPCQ1206JT2R20 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům |
Mfr | Teplotní koeficient ±400ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,120" D x 0,063" Š (3,05mm x 1,60mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,028" (0,70mm) |