RPCQ1206JT1R00
Číslo produktu DigiKey
738-RPCQ1206JT1R00TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RPCQ1206JT1R00CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RPCQ1206JT1R00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RPCQ1206JT1R00
Popis
RES, PULSE, 1206, 1 OHM, 5%, 1W
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
RPCQ1206JT1R00 Modely
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,063" Š (3,05mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)