RNMF14FTC4K70
Číslo produktu DigiKey
S4.7KCATR-ND - Páska a cívka (TR)
S4.7KCACT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNMF14FTC4K70
Popis
RES 4.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNMF14FTC4K70 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,070" prům. x 0,130" D (1,78mm x 3,30mm)