RNCP1206FTD10K0
Číslo produktu DigiKey
RNCP1206FTD10K0TR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCP1206FTD10K0CT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCP1206FTD10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCP1206FTD10K0
Popis
RES 10K OHM 1% 1/2W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNCP1206FTD10K0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,059" Š (3,10mm x 1,50mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,025" (0,65mm)