RNCP0805FTD8K06
Číslo produktu DigiKey
RNCP0805FTD8K06TR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCP0805FTD8K06CT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCP0805FTD8K06DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCP0805FTD8K06
Popis
RES 8.06K OHM 1% 1/4W 0805
Podrobný popis
8.06 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCP0805FTD8K06 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,025" (0,65mm)