RNCP0805FTD180R
Číslo produktu DigiKey
RNCP0805FTD180RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCP0805FTD180RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCP0805FTD180RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCP0805FTD180R
Popis
RES 180 OHM 1% 1/4W 0805
Podrobný popis
180 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCP0805FTD180R Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,025" (0,65mm)