RNCP0603FTD1R00
Číslo produktu DigiKey
RNCP0603FTD1R00TR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCP0603FTD1R00CT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCP0603FTD1R00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCP0603FTD1R00
Popis
RES 1 OHM 1% 1/8W 0603
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCP0603FTD1R00 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)