RNCP0603FTD100R
Číslo produktu DigiKey
RNCP0603FTD100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCP0603FTD100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCP0603FTD100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCP0603FTD100R
Popis
RES 100 OHM 1% 1/8W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNCP0603FTD100R Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)