RNCF1206TKW10K0
Číslo produktu DigiKey
738-RNCF1206TKW10K0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCF1206TKW10K0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCF1206TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCF1206TKW10K0
Popis
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNCF1206TKW10K0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±2ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,061" Š (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)