RNCF0805TKW4K99
Číslo produktu DigiKey
738-RNCF0805TKW4K99TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCF0805TKW4K99CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCF0805TKW4K99DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCF0805TKW4K99
Popis
RES 4.99K OHM 0.01% 1/8W 0805
Podrobný popis
4.99 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCF0805TKW4K99 Modely
Teplotní koeficient
±2ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)