RNCF0603TKW499R
Číslo produktu DigiKey
738-RNCF0603TKW499RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCF0603TKW499RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCF0603TKW499RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCF0603TKW499R
Popis
RES SMD 499 OHM 0.01% 1/10W 0603
Podrobný popis
499 Ohms ±0,01% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCF0603TKW499R Modely
Teplotní koeficient
±2ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)