RNCF0603TKW10K0
Číslo produktu DigiKey
RNCF0603TKW10K0TR-ND - Páska a cívka (TR)
RNCF0603TKW10K0CT-ND - Řezaná páska (CT)
RNCF0603TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCF0603TKW10K0
Popis
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms ±0,01% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNCF0603TKW10K0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±2ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)