RNCE0805BTE4K99 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RNCE0805BTE4K99 |
Popis | RES PREC, 0805, 4.99 KOHM, 0.1%, |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.99 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RNCE0805BTE4K99 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 |
Mfr | Teplotní koeficient ±25ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 175°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |