RNCE0805BTE1K50
Číslo produktu DigiKey
738-RNCE0805BTE1K50TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCE0805BTE1K50CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCE0805BTE1K50DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCE0805BTE1K50
Popis
RES PREC, 0805, 1.5 KOHM, 0.1%,
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RNCE0805BTE1K50 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)