RNCE0805BTE10R0
Číslo produktu DigiKey
738-RNCE0805BTE10R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCE0805BTE10R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCE0805BTE10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCE0805BTE10R0
Popis
RES PREC, 0805, 10 OHM, 0.1%, 25
Podrobný popis
10 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCE0805BTE10R0 Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)