RNCE0603BTE499R
Číslo produktu DigiKey
738-RNCE0603BTE499RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RNCE0603BTE499RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RNCE0603BTE499RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RNCE0603BTE499R
Popis
RES PREC, 0603, 499 OHM, 0.1%,
Podrobný popis
499 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RNCE0603BTE499R Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)