RNCE0603BTE10R0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RNCE0603BTE10R0 |
Popis | RES PREC, 0603, 10 OHM, 0.1%, 2 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RNCE0603BTE10R0 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 |
Mfr | Teplotní koeficient ±25ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 175°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |