RMCF1206JT510R
Číslo produktu DigiKey
RMCF1206JT510RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF1206JT510RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF1206JT510RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF1206JT510R
Popis
RES 510 OHM 5% 1/4W 1206
Podrobný popis
510 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF1206JT510R Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)