RMCF1206FT3M30
Číslo produktu DigiKey
RMCF1206FT3M30TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF1206FT3M30CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF1206FT3M30DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF1206FT3M30
Popis
RES 3.3M OHM 1% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RMCF1206FT3M30 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)