RMCF0805FT2M20
Číslo produktu DigiKey
RMCF0805FT2M20TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0805FT2M20CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0805FT2M20DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0805FT2M20
Popis
RES 2.2M OHM 1% 1/8W 0805
Podrobný popis
2.2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0805FT2M20 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)