RMCF0603JT100R
Číslo produktu DigiKey
RMCF0603JT100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0603JT100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0603JT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0603JT100R
Popis
RES 100 OHM 5% 1/10W 0603
Podrobný popis
100 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0603JT100R Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)