RMCF0603FT499K
Číslo produktu DigiKey
RMCF0603FT499KTR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0603FT499KCT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0603FT499KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0603FT499K
Popis
RES 499K OHM 1% 1/10W 0603
Podrobný popis
499 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0603FT499K Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)