RMCF0402FT49K9
Číslo produktu DigiKey
RMCF0402FT49K9TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0402FT49K9CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0402FT49K9DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0402FT49K9
Popis
RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
49.9 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RMCF0402FT49K9 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)