RMCF0402FT16K2
Číslo produktu DigiKey
RMCF0402FT16K2TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0402FT16K2CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0402FT16K2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0402FT16K2
Popis
RES 16.2K OHM 1% 1/16W 0402
Podrobný popis
16.2 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0402FT16K2 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)