RMCF0201ZT0R00
Číslo produktu DigiKey
RMCF0201ZT0R00TR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0201ZT0R00CT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0201ZT0R00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0201ZT0R00
Popis
RES 0 OHM JUMPER 1/20W 0201
Podrobný popis
0 Ohms Propojka Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0201ZT0R00 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Mfr
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,011" (0,28mm)