RMCF0201FT249K
Číslo produktu DigiKey
RMCF0201FT249KTR-ND - Páska a cívka (TR)
RMCF0201FT249KCT-ND - Řezaná páska (CT)
RMCF0201FT249KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0201FT249K
Popis
RES 249K OHM 1% 1/20W 0201
Podrobný popis
249 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCF0201FT249K Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Odpor
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,011" (0,28mm)