RMCA0805JT10K0-HP
Číslo produktu DigiKey
738-RMCA0805JT10K0-HPTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMCA0805JT10K0-HPCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMCA0805JT10K0-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCA0805JT10K0-HP
Popis
RES 0805 10 KOHM 5% 0.25W AUTO
Podrobný popis
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCA0805JT10K0-HP Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)