RMCA0805JT100K-HP | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RMCA0805JT100K-HP |
Popis | RES 0805 100 KOHM 5% 0.25W AUTO |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RMCA0805JT100K-HP Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Řada | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Dodávaná velikost pouzdra |
Stav součásti Aktivní | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Odpor | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |