RMCA0603FT150K-HP
Číslo produktu DigiKey
738-RMCA0603FT150K-HPTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMCA0603FT150K-HPCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMCA0603FT150K-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCA0603FT150K-HP
Popis
RES 0603 150 KOHM 1% 0.125W AUTO
Podrobný popis
150 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCA0603FT150K-HP Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)