RMCA0402FT200K-HP
Číslo produktu DigiKey
738-RMCA0402FT200K-HPTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMCA0402FT200K-HPCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMCA0402FT200K-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCA0402FT200K-HP
Popis
RES 0402 200 KOHM 1% 0.1W AUTO
Podrobný popis
200 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCA0402FT200K-HP Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,014" (0,35mm)