RMCA0402FT10R0-HP
Číslo produktu DigiKey
738-RMCA0402FT10R0-HPTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMCA0402FT10R0-HPCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMCA0402FT10R0-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCA0402FT10R0-HP
Popis
RES 0402 10 OHM 1% 0.1W AUTO
Podrobný popis
10 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMCA0402FT10R0-HP Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,012" (0,30mm)