RMAN2512FT49R9
Číslo produktu DigiKey
738-RMAN2512FT49R9TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMAN2512FT49R9CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMAN2512FT49R9DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMAN2512FT49R9
Popis
RES, AIN, 2512, 49.9 OHM, 1%, 3.
Podrobný popis
49.9 Ohms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6432 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMAN2512FT49R9 Modely
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,51mm)