RMAN2512FT330R
Číslo produktu DigiKey
738-RMAN2512FT330RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMAN2512FT330RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMAN2512FT330RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMAN2512FT330R
Popis
RES, AIN, 2512, 330 OHM, 1%, 3.5
Podrobný popis
330 Ohms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6432 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMAN2512FT330R Modely
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,51mm)