RMAN2512FT200R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RMAN2512FT200R |
Popis | RES, AIN, 2512, 200 OHM, 1%, 3.5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 200 Ohms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6432 metrický) Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RMAN2512FT200R Modely |
Kategorie | Složení |
Mfr | Teplotní koeficient ±150ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 2512 (6432 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,020" (0,51mm) |