RMAN2512FT100R
Číslo produktu DigiKey
738-RMAN2512FT100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMAN2512FT100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMAN2512FT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMAN2512FT100R
Popis
RES, AIN, 2512, 100 OHM, 1%, 3.5
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6432 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RMAN2512FT100R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6432 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,51mm)