RMAN1206FT200R
Číslo produktu DigiKey
738-RMAN1206FT200RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMAN1206FT200RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMAN1206FT200RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMAN1206FT200R
Popis
RES, AIN, 1206, 200 OHM, 1%, 2.4
Podrobný popis
200 Ohms ±1% 2,4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RMAN1206FT200R Modely
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,060" Š (3,10mm x 1,52mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,51mm)