RMAN1206FT100R
Číslo produktu DigiKey
738-RMAN1206FT100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMAN1206FT100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMAN1206FT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMAN1206FT100R
Popis
RES, AIN, 1206, 100 OHM, 1%, 2.4
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 2,4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RMAN1206FT100R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,060" Š (3,10mm x 1,52mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,51mm)