RGC0805DTC470R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
YAGEO
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Skladem : 5 000
Katalogový list
470 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
RGC0805DTC470R
Číslo produktu DigiKey
738-RGC0805DTC470RTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGC0805DTC470R
Popis
RES 470 OHM 0.5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RGC0805DTC470R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)