RGC0603FTC100R
Číslo produktu DigiKey
738-RGC0603FTC100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RGC0603FTC100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RGC0603FTC100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGC0603FTC100R
Popis
RES 100 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RGC0603FTC100R Modely
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)