KAL10FB5R00
KAL10FB5R00
KAL10FB5R00
Číslo produktu DigiKey
KAL10FB5R00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KAL10FB5R00
Popis
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 12.5W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Ohms ±1% 12,5W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KAL10FB5R00 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Balení
Hromadné balení
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
5 Ohms
Velikost / rozměry
0,750" D x 0,800" Š (19,05mm x 20,32mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,421" (10,70mm)
Výkon (W)
12,5W