HVCR1206FDD10M0
Číslo produktu DigiKey
738-HVCR1206FDD10M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-HVCR1206FDD10M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-HVCR1206FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVCR1206FDD10M0
Popis
RES 10 MOHM 1% 1/3W 1500HV
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HVCR1206FDD10M0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Složení
Řada
Vlastnosti
Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,063" Š (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)