HVCR1206FDD100M
Číslo produktu DigiKey
738-HVCR1206FDD100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-HVCR1206FDD100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-HVCR1206FDD100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVCR1206FDD100M
Popis
RES 100 MOHM 1% 1/3W 1500HV
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
HVCR1206FDD100M Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Složení
Řada
Vlastnosti
Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)