HVCB0805FDC15M0
Číslo produktu DigiKey
HVCB0805FDC15M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
HVCB0805FDC15M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
HVCB0805FDC15M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HVCB0805FDC15M0
Popis
RES 15M OHM 1% 1/5W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 MOhms ±1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
HVCB0805FDC15M0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,050" Š (2,01mm x 1,27mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,025" (0,64mm)